Nasıl Çalışıyoruz?

 

1-Ar&Ge

Ar-Ge departmanımız, yeni ürün geliştirme faaliyetlerini sürekli sürdürdüğü gibi mevcut ürünlerimizi iyileştirme çalışmalarınada son teknolojiyi kullanarak devam etmektedir.
 

2-Üretim

Profesyonel ve tecrübeli üretim ekibimiz, mühendislerimizin hazırladığı üretim planlamalarını en dikkatli ve kusursuz şekilde imal etmektedir.
 

3-Kalite Kontrol & Paketleme

Üretim den çıkan ve dinlendirme süresi tamamlanan ürünlerimiz, kalite kontrol testlerinden geçerek son teknoloji makinelerimizde üretim tarihi, lot numarası işlenerek ve etiket yapıştırılarak depomuza alınmaktadır.
 

4-Satış & Pazarlama

Tecrübeli ekibimiz sizin önerileriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda en doğru ürünleri, en doğru yerlerde kullanmanız için sizlere öneriler sunmakta, kullanıcılara eğitimler vermekte ve süreci kontrol etmektedir.
 

5-Lojistik

Sipariş onayınız alınması ile ürünleriniz Türkiye geneline 3 iş günü içerisinde, yurtdışına ise 7 iş günü içerisinde sevk edilmektedir.
 

6-Satış Sonrası Destek

Ürünlerimizi kullandığınız süre boyunca tecrübeli ekibimiz her türlü sorun ve sorularınıza çözüm üretmekte ve problemlerinizi çözmektedir.
 

7-Teknik Destek

Türkiye genelinde anlaşmalı olduğumuz teknik servis ekiplerimiz ve Marmara bölgesinde, aktif sahada bulunan teknik servis araçlarımız tüm teknik sorunlarınızda sizlerin yanındadır.
 

8-Montaj & Bakım

Uzman montaj ve teknik servis ekibimiz işlerinizin daha profesyonel ilerleyebilmesi ve makina destekli çözülebilmesi için otomatik dozaj ünitelerinin bağlanması operasyonlarında her zaman yanınızda.
 

9-Müşteri Memnuniyeti

İstekleriniz ve kullanım sonrasında aldığınız sonuçların sizleri mutlu edebilmesi ve problemlerinizin tam olarak ortadan kalkarak sizlerin mutlu olması bizim en hakiki görevimizdir.
"Your Solution Partner For A Cleaner World"


 
 

Ürünlerimiz

Bayilerimiz